Animacja reklamowa to skuteczny sposób oddziaływania na klienta. Atakuje jego zmysł wzroku dynamiką ruchu i wyrazistym kolorem, zaciekawia oryginalnym pomysłem. Połączenie dźwięku i ruchomego obrazu wpływa na emocje. Te zaś decydują o zainteresowaniu reklamowanym produktem.

Reklama kreatywna

Opracowanie koncepcji i realizacja animacji wraz z wykonaniem reklamy przeznaczonej do druku. W odróżnieniu od zwykłej reklamy, nasz produkt jest perswazyjny. Realizowane przez nas filmy zawierają w sobie przemyślaną fabułę, intrygę oraz unikalny charakter. Wyróżniają się z grupy innych projektów w branży, ponieważ wchodzą w interakcję z odbiorcą, zaciekawiają atrakcyjnym wykonaniem i umożliwiają łatwe jej zapamiętanie z jednoczesnym zachowanie tożsamości marki.

Animacja reklamowa 2D

Animacje reklamowe najczęściej promują określony produkt, markę lub usługę. Ich przeznaczenie może być wszechstronne: wykorzystuje się je jako spoty reklamowe, filmy promocyjne i instruktażowe, jako intra dla stron internetowych lub filmów, elementy gier i aplikacji, z przeznaczeniem na wyświetlacze plazmowe, LCD, LED, telebimy oraz wiele innych. Dysponujemy odpowiednim oprogramowaniem oraz doświadczeniem w produkcji animacji 2D.

Into, outro, packshot

Animacje trwające od 5 do 15 sekund, które realizujemy w dowolnych technologiach i stylach. Projekt tego typu koncentruje się na identyfikacji wizualnej firmy lub na produkcie. Najczęściej występują jako poprzedzenie lub zamknięcie większej realizacji tj. prezentacji, filmu, spotu telewizyjnego lub internetowego. Krótka animacja tego typu ma na celu maksymalne zwrócenie uwagi odbiorcy. Zazwyczaj prezentuje animowane logo lub znak graficzny.

Postprodukcja

Proces ten polega na obróbce cyfrowej obrazu i dźwięku na potrzeby filmu i reklamy. W naszym studiu realizujemy projekty na etapie postprodukcji za pomocą zaawansowanych technologii 2D, 3D jak i kompozycji obrazu nagranego. Jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego zadania, wykorzystując do tego wachlarz nowoczesnych technologii dzisiejszego świata cyfrowego.

Animowana prezentacja, infografika

Jeżeli zwykłe prezentacje w PowerPoincie nie spełniają Twoich oczekiwań, to tworzone przez nas animowane prezentacje i infografiki mogą się okazać idealnym rozwiązaniem. Są to zazwyczaj realizacje powyżej 60 sekund o charakterze informacyjnym, wykonane w dowolnej technice czy stylistyce. Mogą poruszać ciekawe tematy, omawiać różnego typu produkty i usługi. Świetnie sprawdzają się na targach, sympozjach, seminariach, zebraniach firmowych oraz na spotkaniach z klientami. Mogą mieć interaktywną funkcjonalność, co pozwala na swobodne ich omawianie.

support
icon
Potrzebujesz pomoc?
Close
call
+31614212912
menu-icon
Support Ticket